Plné ruce práce

6. listopadu 2010 v 8:49 | Toeto |  Toeto
l
Práce škola spánek práce škola spánek....
Ze samého spěchu jsem se skoro včera nestihla podívat ani na Mrtvou nevěstu. Je to pěkná pohádka ale Coralína je hold Coralína...

Za chvilku jdu zase do práce, začíná mi ztoho ani ne tak hrabat jako ,, lámat páteř". Jsem přetažená, ke všemu jsem se rozhodla cvičit a tak jsem namožená všude možně. Ještě v neděli jednou do práce a půjdu zpátky do školy. Jooo moc jsem se učila :-)

Zároveň mi vadí matčino nepochopení pro dannou situaci, já vpodstatě nemám kdy si vyjít s děckama, včera jsem tedy řekla že místo v 10 příjdu v 11, že zajdem na pivo. V 11:00 mi volala, že kde jako jsem. Po pár větách, že mi není 5 jsem jí to zavěsila a když jsem ,,spěchala" domů, tak už dávno spala. To nesnáším. Ona prosě nemůže pochopit to, že chci taky vydechnout.

Zároveň jsem včera se spoluprácovníkem zažila dost srandy...
Stoupli sme si na most a dělali scénku z titaniku a pak hádali postavy z filmů, no nenudila jsem se.

Na internátě se vynořil další kluk. 23 let, pěknej, sebevědomej. Nejevila jsme zájem, zařadila jsem ho do určité skupiny, která je pro mě prostě zakázaná. Každopádně poranilo moje ego, když se začal bavit s mojí kamarádkou. No jo, takže jsem se na to vykašlala a dotyčná mi pak povídala jak na mě, jestli pomalu nebo rychle. Potěšilo mě to ovšem, moc doráží. To už máme za sebou, že bych se nepoučila ze svojí vlastní chyby ? Říkají mi, žejsem na to moc upjatá, že by jsem měla trochu snížit požadavky na to s kým s prominutím spím.
Jenže... já taková nejsem a ani nechci být. Chci být s někým, kdo mě bude brát jako něco za kým může jít a opřít se o něj a ne až bude mít chuť na sex a svoje problémy si nechá pro sebe dokud nevybuchne a jednoho problému(tím myslím mě) se zbaví...

Ach... Uvidíme příští týden. Zatím posílám spoustu štěstí všem, kteří to vydrželi číst.
 


Komentáře

1 YumeOokami YumeOokami | E-mail | Web | 6. listopadu 2010 v 21:30 | Reagovat

děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.