Po cestičce z cesty

18. listopadu 2010 v 10:19 | Toeto |  Toeto
d
Každá cesta má své odbočky...

Ani nevím, kde bych začala, ale asi se začíná těmi dobrými zprávami, že ?
Bod číslo 1. se opět naplnil. Já jen doufám, že od 23 letýho kluka mohu čekat něco víc. Snažit se být šťastná ale přeci jen nejde. Štěstí musí přijít samo od sebe nebo ne ?
Asi mám v hlavě plno jiných věcí. Vždy, když už mám vyřešené všechny okolní problémy, tak o mě nikdo ani okem nezavadí a v dobu, kdy se mi to nejmín hodí, tak příjde on, pchá.

Další věci, které vás zaručeně nebudou zajímat.
Mám čímdál tím větší pocit, že se naše rodina rozpadá. Naši se sice rozešli, ale naše rodina se držela. Pokud mi odejde i bratr, budu na dně. Nebudu se mít kam vrátit. Začal se vším možným a já ani máma stím nic nenaděláme. Bože.... Teď by si mi mohl, alespoň jednou za život pomoct. Nechci o ně přijít. Máma by se zhroutila, už teď je přepracovaná, maskuje to, ale vidím to. Pokaždé, když se vrátí domů z práce a nic není uklizeného. Vidím ten její pohled na mého bratra, když příjde vyřízenej v 5 ráno domů. Vidím její výraz, když jí příjdou další složenky a táta jí neplatí alimenty.

Moje práce celkově nic neřeší. Už teď mám utracenou další výplatu dopředu. Asi to nezvládneme finančně ani spolu. Chtěla jsem, aby jsme měli pěkný vánoce. Nakoupila jsem pár dárků a ani nevím jak jsou všechny peníze fuč a to nemám dárky pro všechny, spíš pro nikoho. Nevím kam se ztratily.

Nemůžu teď pomoct mámě, nemůžu vidět tátu, nevím co je s bratrem, nemůžu nic...
Celková bezmoc je asi nejhorší...
 


Komentáře

1 Suzina Suzina | 6. prosince 2010 v 21:16 | Reagovat

Možná by jsi se měla na chvilinku zastavit,vypnout a uspořádat si věci v hlavičce :) a začít odznova s bráškou,mámou i tátou a hlavně se sama sebou

2 Toeto Toeto | 8. prosince 2010 v 12:56 | Reagovat

Kdyby se dalo od něčeho odrazit, tak považuji tvůj nápad za dobrý. Bohužel, nemám čas na to, abych zastavila. Nechci s tím nikoho zatěžovat, v hlavě to mám vpořádku a srovnané, jen nevím kam dřív skočit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.