Pozorování

1. listopadu 2010 v 20:55 | Toeto |  Úvahy
okoZajímali jste se někdy nad okolními věcmi a lidmi ?

Dnes jsem, jak jsem řekla, tedy nešla do školy (!!pšš) ale místo toho jsem se rozhodla učit jiným způsobem. Sledovala jsem okolní jevy, jako proč ten mrak vypadá jako králíček, prož zelinář kouká do blba, nebo proč mladí lidé nepouštějí stařenky sednout.

Ušetřete kosti starých lidí
Kdesi jsem četla - proč bychom měli nechat staré lisi si sednout, když vydrží celý den lítat po městě. Hmmm já bych je pustila hlavně proto, že lítali celý den po městě ? .D Je to logické ? :-)

Každopádně dnes jsem jela šalinou na konečnou, kde jsem nastoupila na protijedoucí šalinu. Jak jsem dosedla tak nastoupila stará babička. chvíly jsem váhala a sledovala kluka, který se snažil, aby jeho spánek se zacpanýma ušima hudbou, která mimochodem vyřvávala na celý vagon, vypadal důvěryhodně. Když jsem se začala smát, tak se probral, ale to už jsem stála a stařenka si sedla. rozhodla jsem se to absolvovat znovu. Dojela jsem na jinou konečnou zasávku, aby si náhodou všudypřítomní lidé nemysleli že jsem zmatená. Předemnou seděl slečna, piercingy jí nepřirozeně prošíval celý obličej až to nebylo pěkné. Malá želvička(postarší dáma) nastoupila znovu s dalším houfem důchodců. Představte si ona by jí nechala chuděrku s berličkou stát ! opět jsem si hrdinsky stoupla, ale byla jsem moc daleko a na mé místo si sedla čilá paní. Pochytila mě zlost, copak ti lidé nejsou normální, uvidíme jak se bude cítit až bude stará škaredá stařena(!!!) a nikdo jí nepustí si sednout. Pche, káča !

Zážitek s panem zelinářem
Opět jsem projížděla kolem zastávky, kde se většinou rozprostírá stánek s ovocem a zeleninou. Šalina zastavila tak že jsem měla obličej přímo před pánem opírajícího se o květák. Koukal se přímo na mě a já nevěděla co dělat, snažila jsem se koukat všude jinam, jen aby si nevšiml toho jak jsem s sebou šila ( jak já to nesnáším když lidé koukají a pohledem neuhnou, že jim to není blbý). Šalina se pořád neměla k tomu se rozjet. Po pěti minutách přišla k pánovi paní, která slepce odvedla pryč. Opět jsem se rozesmála.

Rozesmála jsem babičku ! :D
(jelikož mě tlačí čas trochu to zkrátím)
Nastoupil pohledný.... řekněme dvacátník, vysoký udělaný, ne moc, prostě sympaťák. A jak to tak v přírodě bývá, musela jsem pokukovat, přece si ho nenechám ujít a jak jsem tak pokukovala tak se mi do pohledu přimontovala usmívající se babička, která na mě mrkla a potom i na něho a zpět na mě. s pokýváním sem se rozesmála a ona se zasmála semnou. Prostě úžasný .D Taková správná babča !

Toť z dnešního dne !

 


Komentáře

1 Sayuri Emi Sayuri Emi | Web | 1. listopadu 2010 v 22:50 | Reagovat

Ahojky zlatí, jako první ti sem rovnou hodím ten odkaz na blog Fate... Teď má přezdívku Sofie, tak nebuď překvapená...
Právě jsem si přečetla tvoje dva poslední zápisky a vzpoměla jsem si na to, jak jsem měla tvé psaní ráda... Píšeš tak pěkně a chytlavě... Trochu jsi mi připoměla můj vlastní deníček...
Škoda, že mi forum zabírá tolik času, ani si nějak nemohu najít čas na dopsání té své povídky. Celý víkend jsem tvořila wallpapery a nakonec jsem skončila u nového desingu. A zrovna teď se snažím zprovoznit jednu vychytávku, kterou bych na foru chtěla mít. No ale to jsem trochu odbočila... Ten deníček mi vážně chybí. Nedávno jsem si ty svoje plky četla a musela jsem se těm mým nesmyslům smát. Musím si ten tvůj blog hodit ke svým oblíbencům... Mám v plánu, později přihodit do menu na foru, ikonky oblíbených blogu a stránek. Jinak jsem moc ráda, že jsi se zase ozvala a víš co? Jsi vážně hrozně milá.
Zdravím a měj se krásně, pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.