Bubble 1. Povídka - info

10. prosince 2010 v 22:42 | Toeto |  About
f
Moje první zveřejněná povídka na tomto blogu se bude jmenovat Bubble.
Stále se ještě rozhoduju, jestli do toho vhodím nějaké to fantasy, asi uvidíme časem.
Hlavní hrdinka Bubz, osamostatněné dítě střední školy, snaží se probourat si cestu do světa jinudy, než podle představ svého otce. Za pomocí pár dobrovolníků, jejího momentového plánu utíká z domu vstříc novému poznání. Věří, že ve světě je pořád ještě něco, za co by stálo žít.
Charakteristika hlavní postavy Bubz : Hyperaktivní, pesimistická, 17 letá slečna. Tmavé dlouhé vlasy, většinou bílé šaty svázané černou mašlí v pase.
Leo : Roztomilý 20 letý Gentleman. Neustále v dívčí společnosti, se svým vzhledem na 15 a mozkem na 40 se dají dělat divy. Pochází z bohaté rodiny, ale i jemu se nedostává pochopení a uznání, které by mohlo vyplnit jeho smutné srdce po zmizení jeho mladší sestřičky. Taktéž účastník Bubziny výpravy.

Astrid : Ostražitá, rozumná. Má panickou hrůzu ze slunce, možná proto sebou všude tahá deštník ? :) Její rodiče spáchali sebevraždu. Bydlí od svých 12 let sama se svojí stejně tak ostražitou babičkou. Jedna z výletníků Bubziny výpravy.
Dust : Hyperaktivní vysoký chlapec. 18 let, panická hrůza z pavouků. Dalo by se o něm mluvit jako o lovci ženských srdcí, avšak na svém kontě má pravou lásku jen jednu. V domě svých prarodičů se 3 sourozenci to nevydržel a za doprovodu dalších aktů si sbalil kufry a odešel spolu s dalšími na Bubzinu výpravu.
Cheryl : Kočka
No já doufám, že vás to trochu navnadilo. Nevím kdy napíšu první díl, ale kreslím už postavy, takže o ilustraci strach nemějte.
Vaše Toe
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.